Registrace je zdarma a poskytuje tyto výhody: 

  • Váš kurz bude uveden na oficiálních stránkách kurzu Manželské večery, takže případní zájemci o kurz ve vašem okolí vás budou moci kontaktovat

  • Získáte podporu a pomoc koordinátorů kurzů a budete dostávat aktuální informace týkající se pořádání kurzů, novinek, akcí pro vedoucí apod.

  • Získáte přístup k materiálům pro vedoucí, především k elektronické příručce vedoucího pro každý kurz.

Registrace nového uživatele

Registrace má dvě fáze:

  • Nejprve si zvolíte jedinečné jméno a heslo. Pečlivě si je uschovejte, budete je potřebovat i v budoucnu pro úpravy údajů o kurzu. Přijde Vám e-mail a kliknutím na odkaz v něm adresu ověříte.
  • Abyste dostali přístup k materiálům a možnosti zveřejňovat kurzy, je třeba ještě vyplnit další detaily o sobě a o tom, zda kurzy pořádáte v rámci nějaké církve nebo organizace. My na základě těchto dat Váš účet odemkneme a dáme Vám možnost si stahovat materiály a zadávat údaje o kurzech.

Registraci můžete zahájit zde.

Údaje o kurzech

Jako vedoucí můžete zadávat údaje o kurzech a rozhodnout se, zda se údaje zobrazují na webu. Web ukazuje kurzy budoucí, probíhající i ukončené, dokud se nerozhodnete je z webu stáhnout.

Zapomněli jste jméno či heslo?

Na tomto odkaze zadejte své uživatelské jméno nebo email, na který jste provedli počáteční registraci kurzu.

V případě jakýchkoliv potíží nám pošlete identifikační údaje o sobě na adresu jan.frolik(zavináč)volny.cz a my Vám zašleme Vaše uživatelské jméno a nové heslo.